Firma Secure IT to firma działająca od roku 2013, jednak korzenie firmy sięgają roku 1996, kiedy to jej założyciel rozpoczął karierę zawodową jako informatyk w jednym ze szpitali powiatowych dawnego województwa sieradzkiego.

Od samego początku firma ściśle związania jest z informatyką medyczną, ale w swoim szerokim wachlarzu usług mamy również outsourcing usług informatycznych zarówno dla firm z sektora medycznego jak i innych sektorów gospodarki, w tym administracji publicznej. Prowadzimy sprzedaż oraz serwis sprzętu komputerowego i oprogramowania, administrujemy środowiskiem serwerowym Windows jak i Linux (Active Directory, ISPConfig, pfSense, serwery poczty i www), wdrażamy oprogramowanie do rozliczeń z NFZ i do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. Wdrażamy systemy automatyki budynkowej (m.in. kontrola dostępu, monitoring). Prowadzimy również szkolenia z obsługi programów biurowych i systemów dziedzinowych. Przeprowadzamy audyty informatyczne, wdrażamy systemy zabezpieczeń, backup danych, oprogramowanie antywirusowe.

Posiadamy certyfikat Inżyniera Comodo, jesteśmy partnerem firmy Xopero w zakresie backupu danych oraz Asseco w zakresie systemu mMedica.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej pozwala nam na świadczenie usług na możliwie jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i osoby prywatne.

Staramy się dla naszych klientów znaleźć możliwie najbardziej optymalne rozwiązania, zachowując przy tym atrakcyjne warunki cenowe.

Nasz obszar działania to głównie województwo łódzkie, ale nie boimy się wyzwań i jesteśmy w stanie świadczyć usługi na terenie całego kraju. Współpracowaliśmy również z Grupą Nowy Szpital świadcząc usługi II linii wsparcia IT dla sieci szpitali od województwa zachodniopomorskiego na województwie małopolskim kończąc.

DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE JEST ZADOWOLENIE KLIENTA Z PERFEKCYJNIE WYKONANEJ USŁUGI …

Pomoc ON-LINE

Pobierz plik, zainstaluj i skontaktuj się z naszym technikiem podając mu ID i hasło sesji.

Dostęp do Twojego komputera będzie jednorazowy. Zapewniamy poufność wszelkich danych.