Ekran System

Ekran System Saas pozwala na monitorowanie komputera pracownika – niezależnie od tego, czy jest to klasyczny komputer stacjonarny, czy laptop. Dzięki swojej architekturze Ekran System jako aplikacja SaaS (ang. Software as a Service – oprogramowanie jako usługa) przetwarza dane w chmurze obliczeniowej.

Monitorowanie aplikacji to tylko jedna z funkcji Ekran System. Na uwagę zasługuje także dokładny, szczegółowy zapis wszystkich działań wykonywanych za pomocą komputera. Raport obejmuje pełen zestaw zapisanych czynności, w tym między innymi monitorowanie odwiedzanych stron, monitorowanie wydajności komputera, danych wprowadzanych za pomocą klawiatury (tzw. keylogger) i wielu innych.

Co więcej, pomimo wykorzystywania przez Ekran System technologii wykonywania obliczeń w chmurze, program umożliwia także monitoring w sytuacjach, gdy pracownik nie ma dostępu do internetu, a śledzenie komputera odbywa się offline.

 Ekran System On-Premises to wielofunkcyjne rozwiązanie agentowe, które umożliwia monitorowanie oraz kontrolę działań użytkowników, a także firm zewnętrznych na komputerach i serwerach.

Oprogramowanie pozwala rejestrować wszystko to, co dzieje się na ekranie komputera, tworząc indeksowany film połączony z metadanymi, dzięki czemu możesz przeszukiwać nagrania po słowach kluczowych. Ekran System pozwala także zarządzać dostępem uprzywilejowanym (Privileged Access Management, czyli PAM)

 – SaaS – wersja przeznaczona dla małych firm, gdzie infrastruktura serwerowa znajduje się w chmurze, gdzie można w łatwy sposób zarządzać systemem z poziomu przeglądarki internetowej.

On-Premises – jest wersją lokalną, gdzie całość oprogramowania instalowana  jest we własnej infrastrukturze serwerowej.

Admin By Request

W większości przypadków użytkownicy potrzebują uprawnień administratora, aby zainstalować lub zaktualizować niezbędne do pracy oprogramowanie. Pozostawienie pracownikom uprawnień administratora lokalnego na stałe, jest bardzo ryzykowne i może wiązać się z licznymi nadużyciami przywilejów.

Pełne ich odebranie z drugiej strony znacznie zmniejszy efektywność pracy, z uwagi na ograniczenia dostępu do aplikacji. Admin By Request zapewnia idealny kompromis w tej kwestii. Gdy użytkownik rozpoczyna instalację lub uruchamia program z uprawnieniami administratora, cały proces jest raportowany w dzienniku aktywności. Pracownik zobowiązany jest do podania powodu rozpoczęcia sesji administratora, adresu e-mail i numeru telefonu. Narzędzie nieinwazyjnie odbiera prawa administratora lokalnego, zachowując jednocześnie dobre praktyki zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

Logsign

Narzędzie Logsign to rozwiązanie pozwalające na gromadzenie, przechowywanie oraz monitorowanie informacji z dowolnego źródła w infrastrukturze IT organizacji. System ten odpowiada za indeksację zebranych danych, w celu późniejszej analizy i umocnienia zabezpieczeń. Określane są wówczas informacje o zagrożeniach, a także dane o tożsamości i aktywności użytkowników w obszarze firmowej sieci. Logsign wykrywa w czasie rzeczywistym incydenty cyberbezpieczeństwa. Cały proces odbywa się przy użyciu wbudowanych alertów, reguł oraz zaawansowanych funkcji dochodzeniowych.

Logsign łączy w sobie rozwiązania klasy SIEM oraz SOAR (Security Automation, Orchestration and Response), stając się tym samym narzędziem pozwalającym na skuteczną automatyzację procesów cyberbezpieczeństwa, zapewnienie płynności pracy i natychmiastową reakcję na zagrożenia.

Arista

NG Firewall to najlepszy sposób na zabezpieczenie urządzeń oraz skuteczne zarządzanie siecią, bez ponoszenia dużych kosztów. Oprogramowanie powstało z myślą o wszystkich organizacjach, które dysponują ograniczonymi zasobami oraz finansami, a jednocześnie chcą zadbać o cyberbezpieczeństwo. Łatwy w obsłudze system zapewni Twojemu przedsiębiorstwu odpowiednią ochronę. Oprogramowanie zabezpiecza firmową sieć oraz urządzenia przed cyberatakami i kradzieżą danych. Posiada również funkcję nawiązywania szyfrowanych połączeń VPN, które są niezbędne do pracy zdalnej.

SD-WAN Router to kompleksowe narzędzie, które pozwoli Ci zadbać o jakość ruchu sieciowego i dostępu do serwerów. Wbudowany firewall filtruje potencjalnie niebezpieczne aplikacje, hosty oraz adresy URL, dzięki czemu zapewnia odpowiednią prewencję przed cyberzagrożeniami. Wdrożenie Zero-Touch Provisioning (bezobsługowa konfiguracja) pozwoli na szybkie wdrożenie rozwiązania Untangle SD-WAN Router w firmie. Wystarczy uruchomić urządzenie i podłączyć je do sieci, a wszystkie potrzebne ustawienia zostaną pobrane automatycznie.